DZIEŃ DZIECKA W INTERNACIE

Dnia 4 czerwca w naszym internacie odbył się sportowy Dzień Dziecka. Na początku wszyscy mieszkańcy internatu wzięli udział w biegu🏃🏃 pod tytułem “INTERNAT BIEGA”, dystans biegu wynosił 800m.

Następna konkurencja polegała na rzucie granatem🎯 do celu, najlepsi w tej konkurencji okazali się Karol Olędzki oraz Jakub Rzepniewski.

Druga konkurencja polegała na wyścigu rowerowym🚴🚴 – 2 okrążenia stadionu. Najlepsi kolarze w internacie to Marek Koc, Michal Marciniuk, Rafał Pierewoj i Sabina Marciniuk.

Nie mogło zabraknąć piłki nożnej🥅, chłopcy z naszego internetu podzielili się na 2 drużyny:

⚽WLODAR TEAM oraz

⚽ZWINNE RZUWIE.

Lepsi okazali się zawodnicy drużyny pierwszej, którzy wygrali mecz 6:4.

Po kolacji nasi internatowi ♟️♟️szachiści rozegrali pojedynek o tytuł najlepszego szachisty, a nim okazał się Michał Marciniuk.

Na zakończenie – mecz siatkówki🏐🏐. Kapitanem drużyny pierwszej był Błażej Leończuk, drugiej zaś Magdalena Tonkiel. Ekipa Błażeja mimo trudności na początku zwyciężyła 3:1.

SUPER DZIEŃ😃

SUPER ZAWODY😃

MY TEŻ JESTEŚMY SUPER😃

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania DZIEŃ DZIECKA W INTERNACIE została wyłączona

Wycieczka rowerowa

SEZON ROWEROWY W ZST RUSZYŁ PEŁNĄ PARĄ‼️

Jeszcze jesienią, szkoła wzbogaciła się o 1️⃣0️⃣ rowerów. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy pierwszych wiosennych i słonecznych☀️ dni, kiedy warunki pogodowe pozwolą nam wykorzystać nowy sprzęt.

Podchodząc profesjonalnie do tematu, przeszliśmy szkolenie dotyczące zasad poruszania się rowerami w ruchu drogowym, które przeprowadziła policja z Siemiatycz👮. W kwietniu udało się rozpocząć turystykę rowerową. Jeździmy po najbliższej okolicy, odkrywając ciekawe zakątki, o których istnieniu nie wiedzieliśmy. To wspaniała lekcja historii, a także promocja zdrowego stylu życia. Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych – to naprawdę fajny sposób na spędzanie czasu wolnego!

Na zachętę zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.😃

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Wycieczka rowerowa została wyłączona

23 kwietnia 2024 – Pożegnanie Maturzystów

W dniu 23 kwietnia pożegnaliśmy w internacie tegorocznych maturzystów.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania 23 kwietnia 2024 – Pożegnanie Maturzystów została wyłączona

Nasze nowe hobby

Wczoraj w internacie gościliśmy panią Annę Szyszko, która hobbistycznie zajmuje się robieniem świec sojowych. Na zajęciach warsztatowych pani Ania opowiedziała nam o sposobach wyrobu świec zapachowych oraz próbowałyśmy swoich sił w praktyce. Zajęcia były bardzo ciekawe i zachęcające do rozwijania naszych zainteresowań.

Spotkanie przygotowała wychowawczyni Justyna Wojtkowska.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Nasze nowe hobby została wyłączona